нацIональний виробник — основа економIки держави

Про УКРЛЕГПРОМ

Українська асоціація підприємств легкої
промисловості
 

«Укрлегпром» створено у 2000 році та об’єднує на добровільних засадах більше 200 провідних підприємств легкої промисловості, серед яких кращі підприємства кожної підгалузі легкої промисловості

Укрлегпром об’єднує виробників – членів Асоціації, обсяг виробництва промислової продукції яких становить більше 60 відсотків загального обсягу виробництва товарів легкої промисловості по Україні.

«Укрлегпром» за ініціативою та дорученням підприємств легкої проводить роботу, спрямовану на захист та лобіювання інтересів вітчизняних товаровиробників.

«Укрлегпром» спрямовує свою діяльність на покращення умов праці підприємств - членів Асоціації та відкритий для вступу всіх бажаючих підприємств і підприємців.    

Всеукраїнське об’єднання обласних організацій роботодавців підприємств легкої промисловості «Укрлегпром»

«Укрлегпром» в статусі робототодавців створений  у відповідності до Законів України “Про організації роботодавців” та “Про  об’єднання громадян”.  12 грудня 2007 року  відбулася установча конференція представників підприємств легкої промисловості по створенню Всеукраїнського об’єднання обласних організацій роботодавців підприємств легкої промисловості, засновниками якого стали  15  галузевих  обласних  та АРК.

«Укрлегпром» як галузеве Об’єднання роботодавців  – вимога часу,  що надає можливість ведення  діалогу з владою  та  ініціювати  вирішення нагальних питань галузі  на національному, республіканському та обласному рівнях.

Детальніше >> Детальніше>>
Наші партнери