нацIональний виробник — основа економIки держави

Зустріч з послом Ісламсламської республіки Пакистан

20 липня 2017 р. відбулася зустріч Українського союзу промисловців та підприємців з послом Ісламської республіки Пакистан Атаром Аббасом за участі Асоціації «Укрлегпром» в рамках налагодження торговельно-економічного співробітництва між та представниками бізнесу Пакистану та України.

Наразі, двадцятип’ятилітній період двосторонніх відносин між Україною та Пакистаном можна охарактеризувати як динамічний процес, основу якого складають традиційно високий рівень взаєморозуміння у політико-дипломатичній, військово-технічній, торговельно-економічній сферах, а також ефективна співпраця в рамках міжнародних організацій та Угоди між Урядами країн про торговельно-економічне співробітництво.

Метою даної зустрічі стала можливість розширення потенціалу двостороннього співробітництва, зокрема, в напрямку легкої промисловості, адже Пакистан є давнім та надійним партнером українських підприємств, постійним постачальником тканин та фурнітури.

В даному векторі співробітництва, Президентом-головою правління Укрлегпрому Тетяною Ізовіт запропоновано в найближчому майбутньому провести галузеву зустріч між представниками галузевого бізнесу під егідою посольства Пакістану для налагодження В2В контактів між підприємцями. Дана ініціатива була радо підтримана паном Послом та присутнім на зустрічі Мохаммедом Вазимом Йонасом - керівником компанії Bridgin Trade International, яка є одним із найбільших текстильних операторів Пакистану.


Назад до списку
Наші партнери