нацIональний виробник — основа економIки держави

Запорізькій взуттєвій фабриці "МІДА" - 25 років

29 серпня 2017 року святкувала свій 25 річний ювілей Запорізька взуттєва фабрика «МІДА» – унікальне підприємство з повним організованим циклом виробництва взуття, яке займає передові позиції за рівнем технічного оснащення для виробництва якісного шкіряного взуття.

Продукція Запорізької взуттєвої фабрики «МІДА» має заслужену репутацію виробника комфортного взуття з гарантованою якістю. Завдяки винятковій надійності, сучасному дизайну, помірній ціні і багатолітній присутності на ринку взуття, українська торгова марка «МІДА» набула визнання і довіру мільйонів українських та іноземних споживачів.

Історія фабрики почалася в 1992 році. В результаті свого розвитку та ряду нововведень ТОВ «МІДА» почала випускати взуття за схемою повного циклу - від моделювання та проектування до збірки і обробки готового взуття.

У 2003 році були відкриті перші фірмові магазини фабрики в Запоріжжі. Зараз ТМ «МІДА» об’єднує мережу майже 150 фірмових та партнерських магазинів, що працюють в найбільших містах країни: Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Чернігові, Чернівцях, Кропивницькому, Івано-Франківську. Фабрика випускає чотири сезонні колекції взуття в рік. Щорічно модельєрами ТОВ «МІДА» створюється більше 200 нових моделей взуття, близько 100 з них відбирається у виробництво.

Варто зазначити, що свою продукцію - взуття і комплектуючі матеріали - підприємство активно експортує в Італію, Польщу, Білорусь і Казахстан. Фабрика постійно бере участь в профільних вітчизняних та міжнародних виставках. Активно розробляє стратегії торговельної експансії на ринки Італії, Туреччини, Канади та Литви.

Сьогодні на фабриці працює понад 1700 співробітників - висококваліфіковані фахівці-взуттєвики, які успішно вирішують найскладніші технологічні та виробничі завдання. Сучасний виробничий процес виготовлення взуття налічує безліч складних етапів. Це і комп'ютерне моделювання, виготовлення колодок, виробництво устілок і підошов, підбір та пошиття верху взуття, складання і фінішна обробка взуття.

Наразі взуттєва фабрика «МІДА» – національний виробник взуття в Україні. Дотримання всіх вимог, стандартів якості і застосування тільки якісних натуральних матеріалів, сучасне оснащення фабрики і постійний контроль якості на всіх стадіях виробництва – запорука успіху ТМ «МІДА», а двадцятип’ятирічний досвід роботи на взуттєвому ринку України, ефективний менеджмент та активна політика просування продукції дозволяють компанії досягати високих результатів.

Асоціація Укрлегпром вітає колектив Запорізької взуттєвої фабрики «МІДА»!

З фотозвітом можете ознайомитися в розділі "Фото подій".


Назад до списку
Наші партнери