нацIональний виробник — основа економIки держави

Щодо спрощення дозвільних процедур Держпраці

Під час зустрічі підприємств легкої промисловості з Прем’єр-міністром України в м.Богуслав 2.02.2018р. керівником концерну «Ярослав» було описану загальну проблематику галузі щодо надмірної зарегульованості процедури отримання декларацій на використання машин та механізмів для виробничих потреб.

Завдяки швидкому реагуванню Уряду на дану ситуацію, на засіданні Кабінету Міністрів 7 лютого прийнято постанову «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2010 р. № 725 і від 26 жовтня 2011 р. № 1107», якою було спрощено та удосконалено порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки шляхом оптимізації дозвільних процедур.

Також Уряд даною постановою скоротив перелік машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, експлуатація (застосування) яких вимагає наявності дозволів; спростив надання адміністративних послуг в електронній формі та розширив перелік видів робіт підвищеної небезпеки, які можуть виконуватись за декларативним принципом. За попередніми висновками спеціалістів, впровадження даної постанови матиме позитивний вплив на здійснення господарської діяльності.

Завантажити постанову тут.


Назад до списку
Наші партнери