нацIональний виробник — основа економIки держави

Щодо мораторію на перевірки

Як Вам відомо, продовжено дію мораторію на проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності до 31 грудня 2018 року.

Але відповідно до правок ст.6 ЗУ №1728 перелік органів державного нагляду (контролю), на які не буде поширюватися дія Мораторію, підлягав затвердженню Урядом.

Сьогодні Кабінет міністрів України нарешті затвердив та опублікував перелік органів державного нагляду (контролю), на які не поширюється дія Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

До даного переліку включено органи, на сфери діяльності яких не поширювалася дія мораторію на проведення планових заходів державного нагляду (контролю) у 2017 році, а також додатково виводяться з-під дії мораторію органи державного ринкового нагляду, сфери ветеринарної медицини, карантину та захисту рослин, санітарного нагляду, Держспецзв’язку, Держлікслужби, Держгеонадра, Держгеокадастр, частково – ДСНС.

Завантажити Постанову тут.


Назад до списку
Наші партнери