нацIональний виробник — основа економIки держави

Презентація посібника "Експорт до ЄС: одяг та взуття"

Як одягнути та взути Європу в MadeInUkraine – про це говорили на презентації бізнес-посібника з легкої промисловості “Експорт одягу та взуття до ЄС”, розробленого на прохання Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Export Promotion Office/Офіс з Просування Експорту за підтримки Embassy of the Netherlands in Ukraine Українським центром сприяння інвестицій та торгівлі (Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі - ITFC).

“Наше завдання створити систему для підтримки виходу малого та середнього бізнесу на нові ринки. Важливим елементом системи підтримки є просвітницька робота, тому ми ініціювали створення цього покрокового бізнес-посібника, що допоможе нашим виробникам знайти відповіді на найпоширеніші питання про вихід на ринок ЄС. Віримо, що такий інструмент буде корисним та дієвим для бізнесу," - зазначила заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України - Торговий представник Наталя Микольська.

"Виробництво одягу та взуття в Україні зараз на підйомі, а українські дизайнери не лише ідуть в ногу з трендами, але й задають їх. Україні однозначно є що запропонувати європейському ринкові. Нідерланди – відома торговельна країна. До того ж, ми дуже креативні, а так звана творча індустрія є однією з провідних галузей нідерландської економіки. Тому я бачу багато можливостей для співпраці при поєднанні наших зусиль,"- наголосив Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Україні Кейс Кломпенхаувер.

Виконавчий директор Українського центру сприяння інвестицій та торгівлі Олена Кудляк розповіла про практичне значення посібника: "Створюючи цей посібник, ми прагнули зібрати в одному документі найбільш істотну практичну інформацію щодо експорту українського одягу і взуття до ЄС. Посібник містить простий, зрозумілий покроковий алгоритм виходу на європейський ринок, починаючи від оцінки готовності компанії до експорту, і закінчуючи тим, що має бути відображено в експортному контракті. Посібник орієнтовано на виробників одягу і взуття, однак описана в ньому модель може бути легко застосована і для підприємств інших галузей промисловості”.

Maryana Kahanyak, керівник Офісу з просування експорту, закликала бізнес до співпраці: "Офіс з просування експорту запрошує представників легкої промисловості та fashion-індустрії до співпраці за напрямками: інформація для експортерів, послуги для експортерів, освіта для експортерів та бізнес-можливості. Наприклад, вже сьогодні ми відкриємо реєстрацію в торгову місію до Швеції. Вона відбудеться 20-22 березня 2017 року і включатиме продукцію текстильної промисловості. Торгові місії, які Офіс регулярно організовує разом з Мінекономрозвитку, є ефективним інструментом для виходу на нові ринки та знаходження надійних бізнес-партнерів за кордоном. Місія до Швеції - прекрасна можливість у цьому переконатися".

Завнтажити посібник та "дорожню карту" для підприємств можна за цими посиланнями:
Практичний посібник "Експорт одягу та взуття до ЄС"
Дорожня карта до практичного посібника

Назад до списку
Наші партнери