нацIональний виробник — основа економIки держави

Підведення підсумків конкурсу "Шкільна країна - Україна"

IMG_3022 - копия.JPG10 лютого 2017 року на майданчику 32-го Міжнародного модного фестивалю «KYIV FASHION» за сприяння Асоціації «Укрлегпром» та Українського союзу промисловців та підприємців проведено заходи проекту «Шкільна країна - Україна».

Метою проекту є мотивація освітніх установ до запровадження фірмового стилю шкільної форми та виховання гарного смаку до ділового одягу, як важливої складової успішної самореалізації молодого покоління у майбутнього житті. Наявність оригінального шкільного дрес-коду, з одного боку, є візитівкою навчального закладу, що з першого погляду ідентифікує його, а з іншого, ‒ сприяє створенню єдиного командного духу, патріотизму альма-матер, збереженню і примноженню шкільних традицій, поліпшенню зовнішнього вигляду учнів, гарантує забезпечення якісним ергономічним одягом.

Традиційно під час проекту були проведені дефіле та покази дизайнерів і виробників шкільної форми, які в цьому році продемонстрували модні тенденції у даному сегменті в п’яте з 2012 року.

Головою професійного журі Конкурсу виступила Марина Кінах – заслужений журналіст України, меценат та відомий організатор різноманітних дитячих заходів.

1 місце Конкурсу отримала колекція «Фабрика стилю» (ТМ модний дім Irina Zaitseva) та School Elite (український бренд дитячого одягу mi-mi-SO!), остання також відмічена номінацією «Дитячий вибір».шк.форма_010.jpg

2 місце - колекція Eleven School (ELEVEN SCHOOL) та «Сучасний шкільний одяг - діти як дорослі» (Студія ексклюзивного пошиття одягу «Евліада»). Гран-прі цієї номинації - колекція «Сучасна комфортна школа» от ТМ Viani.

Постійний партнер Конкурсу ТОВ «Текстиль-Контакт» відзначив переможців подарунковим сертифікатом на придбання тканин.

За сприяння КМДА вперше в рамках проекту в номінації «Школа моєї мрії» свій повсякденний одяг презентували учні Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер» та гімназії №283 Деснянського району м.Києва. Навчальні заклади нагороджені дипломами учасників та пам’ятними відзнаками.

З огляду на соціальну важливість проекту, проведення Конкурсу в подальшому сприятиме зосередженню уваги органів місцевої влади та громадськості на актуальних питаннях забезпечення дітей шкільного віку якісним та безпечним для здоров’я одягом що є запорукою комфортного навчання.

IMG_3184 - копия - копия.JPG   шк.форма_013.jpg   


шк.форма_016.jpg        шк.форма_001.jpg               

       

Назад до списку
Наші партнери