нацIональний виробник — основа економIки держави

Інформація щодо зведеного каталогу державних та міждержавних стандартів

У зв’язку з закінченням терміну дії міждержавних стандартів (ГОСТ), розроблених до 1992 року, Асоціація «Укрлегпром» направляла до ДП «УкрНДНЦ» перелік галузевих ГОСТів, термін дії яких необхідно продовжити.
  
Наразі, тут Ви можете завантажити Зведений каталог державних та міждержавних стандартів від 01.03.2018р., який підготовлено Національним органом стандартизації (ДП «УкрНДНЦ»). В даному каталозі можна знайти короткий опис усіх стандартів, які діяли чи діють на території України, а також термін пролонгації ГОСТів.

Для того щоб знайти інформацію щодо необхідного Вам ГОСТу, необхідно застосувати пошукову систему програми Excel.Для використання даної пошукової системи Вам необхідно відкрити таблицю та знайти на верхній панелі задач кнопку «найти и выделить», натиснути команду «найти», у спливаючому вікні ввести числове значення стандарту (наприклад 316-75) та натиснути кнопку «найти далее». Після вчинення вищевказаних дій, система сама знайде необхідний Вам стандарт і Ви зможете побачити інформацію щодо його чинності, терміну перенесення чинності, номер наказу, яким подовжено чинність та іншу інформацію щодо стандарту, який Вас цікавить.

В разі виникнення додаткових питань, телефонуйте до Асоціації «Укрлегпром».


Назад до списку
Наші партнери