нацIональний виробник — основа економIки держави

Інформація щодо візиту Володимира Гройсмана на підприємство "Сквиратекс"

Першого вересня 2018р. Прем’єр-міністр України В.Б. Гройсман під час робочої поїздки на Київщину відвідав швейне підприємство «Сквиратекс». Швейне підприємство ТОВ «Сквиратекс» знаходиться у м.Сквира Білоцерівського району.

Основними напрямками діяльності підприємства є виготовлення форменого одягу для потреб Міноборони, Нацполіції, Національної гвардії, Держприкордонслужби, інших військових формувань та верхнього жіночого одягу за замовленнями компаній з Франції, Бельгії, Німеччини. Загальна потужність виробництва пальто - 7-8 тис. виробів на місяць, форменого одягу - 7 тисяч одиниць курток зимових, кітелів та брюк - 5 тисяч одиниць.

Підприємство постійно розвивається та модернізується, лише протягом 2018 року встановлено інноваційний розкрійний комплекс та закуплено більше 20 одниць сучасного обладнання. Наразі на підприємстві працює 160 осіб, в основному – жінки.

Разом з Володимиром Гройсманом в робочій зустрічі та спілкуванні з колективом фабрики взяли участь Міністр освіти України – Лілія Гриневич та Президент-голова правління Асоціації «Укрлегпром» - Тетяна Ізовіт. Під час візиту та ознайомленням з виробництвом Тетяною Ізовіт було в черговий раз вказано урядовцям про терміновість вирішення кадрового питання в легкій промисловості.

На завершення спілкування, Володимир Гройсман наголосив на необхідності розвитку вітчизняних підприємств шляхом допомоги під час імпорту нового обладнання та впровадження державних програми підтримки.


Назад до списку
Наші партнери