нацIональний виробник — основа економIки держави

Інформація щодо системного навчально-консультативного тренінгу для українських експортоорієнтованих швейних підприємств рамках проекту «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі - Ініціатива EU4Business»

38850827_869966366532643_5074804052668186624_n (1).jpg10 серпня 2018 року в рамках проекту «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі - Ініціатива EU4Business», що фінансується Європейським Союзом, закінчився системний навчально-консультативний тренінг для українських експортоорієнтованих швейних підприємств.

Протягом майже двох тижнів 20 спеціалістів із 10 галузевих підприємств - ТК-Стиль, Барська швейна фабрика, Куртаж, Корсунь-Шевченківська швейна фабрика, Арніка, Прилуцька швейна фабрика, Сквиратекс, Тигрес, Веселка України, Весна УТОГ брали участь у інтенсивній навчальній програмі. 

Даний навчальний цикл розрахований на підготовку тренерів із числа персоналу підприємства для подальшого впровадження набутих ними знань у виробництво з метою підвищення ефективності операційних процесів та оптимізації трудозатрат персоналу.

Навчання виявилося досить напруженим та інформативним – учасники протягом усього часу визначали виробничі прогалини, вивчали методи діагностики рухів швачок-операторів, методологію підготовки новоприбулих майбутніх швачок, машинологію, розраховували вартість виробництва як в цілому так і вартість кожної операції окремо
Навчання починалося досить складно, але наші шановні «учні» змогли в рекордні строки подолати не лише психологічний, але і мовно-національний бар’єр, адже сила знань та розуму єднає найкраще!

38292866_1803693793012115_737303497967403008_n.jpg

Тож, спеціалісти фабрик-учасників проекту протягом навчальних днів змогли ознайомитись з міжнародним досвідом та сучасними інноваційними методами (прийомами) організації швейного виробництва, досягнути рівня «нульового дефекту» операторів, вдосконалити виробничі методи, матрицю навичок та комунікацію між працівниками, скоротити трудовий оборот та низький поточний процес виконання, збільшити пряму продуктивність праці на підприємстві, комплексно удосконалити систему роботи швейних потоків різного виду, покращити ефективність виробництва тощо.

Наразі маємо велику надію не лише на ті знання, що нам викладали шановні експерти, але й на перспективу їх впровадження у виробництво. Адже основним меседжем експертів до керівників підприємств було прохання хоча би спробувати застосувати здобуті знання на практиці.


Назад до списку
Наші партнери