нацIональний виробник — основа економIки держави

Інформація щодо робочої зустрічі з представниками виробників (постачальників) предметів речового майна для потреб ЗС України

1 листопада 2017 року у Головному управлінні розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ відбулася робоча зустріч з представниками виробників (постачальників) предметів речового майна для потреб Збройних Сил України за участі представників юрдепартаменту МОУ та Служби Тилу.

На робочій зустрічі було розглянуто наступні питання:

  • Внесення змін до нормативної (технічної) документації на предмети речового майна;
  • Система контролю за якістю предметів речового майна у 2018 році;
  • Обсяги закупівлі предметів речового майна та тканини у 2018 році.

Стосовно внесення змін то технічної документації:

ГУ РСМЗ ЗСУ анонсовані перспективні зміни до ТУ на предмети речового майна відповідно до зауважень наданих виробниками речового майна наданих на адресу ДП Прозорро, особливо в напрямку визначення єдиного відтінку видів сировини для подальшого забезпечення однострою війська.

Відповідно до інформації ГУ РСМЗ ЗСУ, усі зміни будуть попередньо погоджені протягом листопада з представниками постачальників шляхом проведення засідань робочих груп підприємств згідно підвидів речового майна. Роботу по узгодженню змін до ТУ планується завершити до 1 грудня поточного року.

Стосовно контролю за якістю предметів речового майна:

До представників підприємств було доведено, що у зв’язку з неможливістю юстувати інструкцію з прийняття речмайна за якістю, процес приймання речового майна за якістю буде включено до договору постачання.

Також представники ГУ РСМЗ ЗСУ закликали підприємства повідомляти про порушення офіцерами-спеціалістами процедури приймання та перевірки поточного виготовлення майна, та висловили прохання до представників підприємств з розумінням ставитися до офіцерів і не викликати їх на місце виробництва без попередньої готовності до прийомки.


Стосовно обсягів закупівлі:

Юридичним департаментом МОУ анонсовано збільшення орієнтовної суми закупівель до 3,5 млрд. грн. та збільшення очікуваної вартості речового майна. Департаментом анонсовано зменшення обсягів закупівель навісного речового майна. Стали відомі приблизні обсяги закупівель взуття – 300 000 пар та спідньої білизни – 450 000 комплектів зимової та 450 000 демісезонної.

Також, у зв’язку з черговими змінами до ТУ, Міноборони прийняло рішення щодо пролонгації 20% діючих договорів постачання речового майна для уникнення його дефіциту.

Пропозиція Служби Тилу:

Служба Тилу, яка є замовником речмайна, під час наради висловила пропозицію (яка буде доведена до відома Міністру оборони) щодо затвердження змін до ТУ та здійснення дослідницької носки виробів протягом 2018 року з подальшим затвердженням змін перед 2019 роком для уникнення гострого дефіциту речмайна у зв’язку з затягуванням тендерних процедур та наявністю великого ризику внесення поспішних та необґрунтованих правок до ТУ.

За подальшими оголошеннями ГУ РСМЗ ЗСУ щодо подальших засідань слідкуйте на сайті Міноборони за посиланням: http://www.mil.gov.ua/diyalnist/tenders/adv/


Назад до списку
Наші партнери