нацIональний виробник — основа економIки держави

Інформація щодо навчально-практичного семінару в Харкові

18 жовтня 2018 року в м.Харків на запрошення компанії Zotti Асоціація «Укрлегпром» провела навчально-практичний семінар щодо застосування норм трудового законодавства для малого і середнього бізнесу, що спеціалізуються на виготовленні взуття та комплектуючих до нього.

Потреба в даному заході виникла у зв’язку з посиленням заходів контролю Держпраці у зв’язку з прийняттям розпорядження КМУ №649-Р від 05.09.2018р. яким затверджено комплексні заходи, спрямовані на детінізацію ринку праці в Україні. Даним підзаконним актом передбачається проведення Держпраці, ДФСУ, Пенсійним фондом, Національною поліцією, іншими центральними органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування спільних комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин з найманими працівниками.

По суті документу - Уряд доручив Держпраці, ДФС України, Пенсійному фонду України, Націполіції поліції, іншим центральним органам виконавчої влади за участю органів місцевого самоврядування провести:

  • починаючи з 5 жовтня 2018 у встановленому порядку комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення;
  • до 5 жовтня 2018 інформаційно-роз'яснювальну кампанію про заплановані заходи і неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин.
У зв’язку з актуальністю теми та нагальною потребою, директором юридичного департаменту Укрлегпрому Нестеренко Анною було поінформовано підприємців харківського регіону про необхідність здійснення кадрового аудиту підприємств для подальшого уникнення несприятливих економічно-фінансових наслідків для компаній у вигляді штрафних санкцій Держпраці. Також протягом семінару було докладно розглянуто та обговорено в форматі «питання-відповідь» наступні теми:
  • Алгоритм дії під час візиту інспекторів праці;
  • Види незадекларованої праці на території України;
  • Порядок прийняття особи на роботу та порядок звільнення особи з роботи;
  • Розмежування трудових та цивільно-правових договорів;
  • Норма інвалідності та порядок її виконання;
  • Види систем оподаткування, порядок реєстрації юридичної особи та порядок вибору систем оподаткування.



Назад до списку
Наші партнери