нацIональний виробник — основа економIки держави

Інформація про Семінар з податку на виведений капітал

Флешмоб на підтримку введення податку на виведений капітал, що проходить активно, привернув увагу до цієї проблеми не тільки підприємців з усієї України, міністрів і депутатів, а й людей, яких введення даного податку торкнеться в першу чергу - бухгалтерів і фінансових керівників.

Саме для них автори законопроекту провели семінар щодо законопроекту. У приміщенні фірми «КМ Партнери» зібралися керівники фінансових підрозділів компаній легкої промисловості. Своїх представників делегували такі компанії, як «ТК-Груп», «ТК-Домашній текстиль», «Ярослав», асоціація підприємців легкої промисловості «Укрлегпром» та інші.

Тетяна Шевцова і Олександр Шемяткін протягом трьох годин пояснювали всі нюанси даного законопроекту, які зміни він принесе бізнесу, і як це полегшить життя керівникам фінансових служб. Основний акцент був зроблений на спрощенні адміністрування податків і створенні системи, в якій роль податкових органів буде мінімальною. 

На думку авторів законопроекту, фіскальні органи не повинні мати жодного відношення до обігових коштів, які використовує підприємство у своїй операційній діяльності. А ось різні виплати, які здійснюватиме бізнес на неплатників податку, будуть моніторитись і обкладатись відповідними податками. Дискусія між авторами законопроекту і фінансистами була дуже жвавою і стосувалася не лише предмета семінару.

Були порушені питання контрабанди і різних методик ухилення від податків, звичайно ж, питання авансового платежу, запропонованого бізнесом, який вже виписаний в поправках до перехідних положень законопроекту 8557 авторами документу спільно з податковим комітетом ВРУ, і чимало іншого. В ході спілкування представники бізнесу змогли з'ясувати всі деталі законопроекту, які були незрозумілими і скласти адекватне уявлення про законопроект і ті зміни, які прийдуть після його ухвали. Важливо, що дискусія навколо законопроекту про податок на виведений капітал йде не тільки в політичній, а й в професійній площині з тими фахівцями, які будуть застосовувати його на практиці

.
Назад до списку
Наші партнери