нацIональний виробник — основа економIки держави

Черкаському шовковому комбінату - 50 років!

Асоціація «Укрлегпром» сердечно вітає славний трудовий колектив Черкаського шовкового комбінату з 50-літнім Ювілеєм підприємства.

Сьогодні ПрАТ «ЧШК» один з лідерів на текстильного ринку України, якому завдяки ефективному менеджменту у складні роки трансформацій вдалося зберегти і розвинути виробничий та кадровий потенціал. Комбінат виготовляє понад 150 артикулів і 350 рисунків готових тканин із хімічних волокон і ниток, змішаних, штучних і натуральних волокон в залежності від замовлень споживачів. Це тканини плащові, жакардові, підкладкові, меблево-декоративні, технічні, сорочкові, платтяні, для церковних обрядів та інші. Серед розмаїття тканин для одягу важливе місце займають технологічні тканини для спеціального, професійного, форменого одягу, у т.ч. і для Збройних Сил України.

Дружня й висококваліфікована команда підприємства постійно працює над пошуками нових ринкiв збуту, диверсифікацією сировинної бази, упровадженням у виробництво нових якiсних допомiжних хiмматерiалiв і барвників, удосконаленням технологічних процесів, запровадженням енергозберiгаючих технологiй, модернізацією виробничих потужностей, покращенням умов праці робітників підприємства з метою підвищення ефективності виробництва, зниження виробничих витрат, покращення показників собівартості, якості та конкурентоспроможності продукції.

Асоціація «Укрлегпром» вдячна ПрАТ «ЧШК» за постійну 17-річну підтримку з моменту її заснування, активну співпрацю і спільну роботу над вирішенням системних галузевих проблем, розробкою стратегічних напрямків розвитку легкої промисловості України.

Бажаємо колективу Черкаському шовковому комбінату процвітання, здійснення творчих задумів, сміливих бізнесових ідей, досягнення нових виробничих здобутків. Нехай усім працівникам і ветеранам підприємства завжди всміхається доля, дарує міцне здоров'я та довголіття, а в родинах панує тепло, радість та затишок.


Назад до списку
Наші партнери