нацIональний виробник — основа економIки держави

Почалася реєстрація на участь у навчальній програмі для експортерів "EXPORT REVOLUTION.Ukraine"

Офіз з просування експорту при Мінекономрозвитку розпочинає дворічну навчальну програму для експортерів "EXPORT REVOLUTION.Ukraine". Програма розроблена спеціально для українських експортерів Інститутом маркетингу Естонії за підтримки Мінекономрозвитку України.

Навчальна програма поєднує онлайн-вебінари, групові офлайн та онлайн тренінги з розглядом конкретнихкейсів компаній-учасниць та завершиться навчальною поїздкою до Естонії.

Програма розділена на 2 рівні:

1) Базовий - для експортерів-початківців, що не мають досвіду в експорті та лише планують експортувати;

2) Просунутий - для компаній, які вже експортують та бажають покращити свої експортні результати, або ж знаходяться на етапі готовності до експорту.

За два роки, на які розрахована програма, понад 1200 українських компаній зможуть покращити свої експортні знання та показники.

Прийом заявок на участь на обидва рівні програми розпочнеться на сайті Офісу з просування експорту при Мінекономрозвитку https://epo.org.ua з 7 листопада 2017 року та триватиме:

- до 14 листопада 2017 року для початкового рівня (можуть подаватися усі бажаючі компанії);

- до 17 листопада 2017 року для просунутого рівня (зможуть подаватися компанії, які пройдуть тест на готовність до експорту та наберуть відповідну кількість).

Відбір компаній для участі, а також реалізацію навчальної програми буде здійснено Інститутом маркетингу Естонії. Навчання триватиме з листопада 2017 року по травень 2018 року. Мова заходу, програма, комунікація, а також усі матеріали будуть на англійській мові.

З програмою занять та кураторами програми можна ознайомитись за посиланням: https://www.exportrevolution.org.ua.

Презентація керівника програми пані Ану-Малл Наартс доступна за посиланням: https://issuu.com/epoukr/docs/export_revolution_ukraine_launch.

У разі виникнення запитань, звертайтесь до офісу з просування експорту при Мінекономрозвитку: education@epo.org.ua, тел.: +380 67 828 20 34


Назад до списку
Наші партнери