нацIональний виробник — основа економIки держави

7 червня 2018 року за ініціативою та разом зі Львівською обласною держадміністрацією Асоціація «Укрлегпром» проводить Галузевий бізнес-форум «Укрлегпром: Промисловий діалог з Урядом»

«УКРЛЕГПРОМ: ПРОМИСЛОВИЙ ДІАЛОГ З УРЯДОМ»
ЛЬВІВЩИНА – ГАЛУЗЕВИЙ ЛІДЕР

Мета заходу – продовження промислового діалогу бізнесу з Урядом, обговорення актуальних питань та бізнес-ініціатив щодо відкриття нових можливостей розвитку легкої промисловості, модернізації існуючого виробничого потенціалу, створення робочих місць, підготовки кадрів, розвитку економіки регіонів тощо.

Учасники:
- керівники: підприємств легкої промисловості України, галузевих закладів освіти всіх рівнів акредитації, представники громадських організацій, експерти, науковці;
- керівники центральних органів виконавчої влади у сфері: податкової, митної, соціальної та промислової політики, економічного розвитку та торгівлі.

У програмі:
Привітання учасників з професійним святом – Днем працівників легкої промисловості
Дискусійне обговорення актуальних питань галузевого розвитку:
 Стратегія розвитку легкої промисловості: формування і реалізація
 Львівська область – лідер галузевого виробництва
 Синхронізація системи освіти для ринку праці легкої промисловості
 Кадрове забезпечення індустрії у західних регіонах
 Експортні можливості та ризики ЗВТ для вітчизняних виробників
 Перспективи та виклики щодо формування внутрішнього ринку
 Інновації та модернізація виробництва у легкій промисловості: необхідні стимули і преференції
Нагородження кращих працівників, модний показ та неофіційне спілкування

Українська мода впевнено крокує світовими подіумами, визнана пріоритетним сектором національного експорту, та її масштабний розвиток неможливий без успішного промислового ресурсу легкої промисловості. Секторальний промисловий діалог з Урядом, започаткований у 2017 році, сприяє відновленню довіри національного бізнесу легкої промисловості до держави та вирішенню проблемних питань розвитку галузі. За результатами двох зустрічей у такому форматі (08.06.2017 у м.Чернігів та 02.02.2018 у м.Богуслав Київської обл.) маємо конкретні привабливі рішення для бізнесу, зокрема:

 прийнято Закон України про можливість 24-місячного розстрочення сплати ПДВ при ввезенні обладнання, причому не лише для легкої, а й для інших галузей економіки. Галузеві підприємства активно користуються даною інвестиційною можливістю для розширення і модернізації власного виробництва.
 зменшено пайовий внесок з 10 до 0,01% для підприємств виробничої сфери у м.Чернігів, що стало позитивним прецедентом для інших регіонів України у творенні їх інвестиційної привабливості;
 ініційовано ряд дерегуляційних заходів у сфері охорони праці та спрощення ведення бізнесу;
 визначено стратегічні напрями щодо кадрового забезпечення легкої промисловості, що можливо лише при умові об’єднання зусиль держави, бізнесу, освіти і суспільства.
Результати секторального діалогу влади з бізнесом сприятимуть творенню виваженої промислової політики та впровадженню конкретних рішень для ефективного розвитку легкої промисловості, збільшення робочих місць, зростання інвестиційної привабливості регіонів, підвищення рівня життя населення і розбудови національної економіки. Індустрія має потенціал до нарощування обсягів виробництва для національного ринку й експорту, примноження зайнятості, збільшення відрахувань до бюджету та зможе забезпечити свій вклад у зростання економіки держави.

Організатори: Асоціація «Укрлегпром» та Львівська облдержадміністрація 

За підтримки: Кабінету Міністрів України


Дата проведення: 8 червня 2017 року
Місце проведення: м.Львів, готель «Соната», вул. Морозна, 7
Початок реєстрації: 11.00
Початок роботи: 12.00
__________________________________________________________
Акредитація ЗМІ за телефонами: (044) 528-14-24, (097) 944 15 33,
е-mail: nesterenko@ukrlegprom.org.ua
Назад до списку
Наші партнери