нацIональний виробник — основа економIки держави

27 жовтня 2017 року за підтримки Кабінету Міністрів України відбудеться Науково-практична конференція «Інноваційні технології у виробництві: військове обмундирування, спецодяг, засоби захисту»

27 жовтня 2017 року за підтримки Кабінету Міністрів України відбудеться Науково-практична конференція «Інноваційні технології у виробництві: військове обмундирування, спецодяг, засоби захисту». ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ

Метою заходу є підвищення заінтересованості та поінформованості Замовників речового майна та одягу спецпризначення про впровадження нових технологій і потенційні можливості вітчизняних виробників для поглиблення взаємовигідної співпраці. До участі у заході запрошено представників структурних підрозділів Міноборони, МВС (Нацгвардія, Нацполіція, ДСНС), Держприкордонслужба, СБУ, НАБУ, Мінінфраструктури (Укрзалізниця, Державіаслужба, Укрпошта, Укравтодор, АМПУ, Укртрансбезпека), Держрезерв, ДФСУ, Мінохоронздоров’я, Мінрегіонбуд, Міненерго, ДТЕК, МАУ, «Нова пошта», Мінекономрозвитку, заінтересованих експертів, науковців, провідні підприємства у даній сфері.

Разом з тим, створення сприятливих умов для ведення бізнесу, здійснення заходів із популяризації товарів на внутрішньому ринку та просування вітчизняної продукції на зовнішні ринки, надання професійної допомоги у набутті нових компетенцій, знань особливостей і галузевих новацій, налагодження партнерських зв’язків з владними структурами - безумовно має важливе значення для підвищення ефективності роботи підприємств і розвитку галузі. Вимоги часу та міжнародний досвід засвідчують успішність активної діяльності громадських бізнес-об’єднань та підприємств у реалізації зазначених завдань.

З іншого боку, дана подія вкотре засвідчить суспільству особливу роль та важливість галузі легкої промисловості для економіки країни, що виробляє не лише товари народного споживання, але й наукоємну високотехнологічну продукцію. Адже галузеві товари і текстильні матеріали військового або спеціального призначення є найбільш прогресивними і новаторськими, можуть мати широкий спектр застосування у народному господарстві.

У рамках Конференції передбачена Експозиція нових видів текстильних матеріалів, одягу, взуття та інших виробів спеціального призначення та Презентація підприємствами новітніх розробок, впроваджених технологій для потенційних замовників.

Виступ-доповідь спікера має бути представлена у вигляді презентації (слайди, відео тощо) та містити інформацію про унікальні корисні властивості продукції, можливості і переваги застосування технологій та обладнання, наявні потужності і потенціал виробництва, наукові розробки і сфери їх застосування. Тривалість виступу не більше 5-7 хвилин.

Тези доповіді, презентацію, відео необхідно надіслати до Асоціації «Укрлегпром» до 20 жовтня 2017 року з метою належної технічної і організаційної підготовки конференції.

Для створення концепції Експозиції у холі необхідно надати фото та перелік експонатів з власним виставковим обладнанням.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції і презентувати інноваційні розробки вашого підприємства.

Дата проведення: 27 жовтня 2017 року, 10.00 – 15.00 год.

Місце проведення: Торгово-промислова палата України,
м.Київ, вул.В.Житомирська, 33, 4-й поверх, зала «Колізей»

Реєстрація учасників: до 20 жовтня 2017
https://goo.gl/forms/EJ1vUgCvWxHiTmBv1

Контакти: 044 528-34-94, 528-14-24, моб. 067 2316126
ukrlegprom@ukrlegprom.org.ua, ukrlegprom@nbi.com.ua.

Підприємствам, які не є членами Асоціації «Укрлегпром», просимо перерахувати 500,0 грн. (п’ятсот грн.) на розрахунковий рахунок р/р №26000010089096 в АТ «Укрексімбанк» м.Києва, МФО 322313, ідентифікаційний код 21720253; призначення платежу: на статутну діяльність Укрлегпрому, без ПДВ.


Назад до списку
Наші партнери